YUMEIHO

YUMEIHO® teraapia peamine eesmärk on tasakaalustada vaagnaluude asendit ja sättida lülisammas õigesti paika, et selliselt kõrvaldada haigusseisundi põhjus ja aidata kaasa organismi iseeneslikule tervenemisele. Yumeiho koosneb mitmest protseduurist (olenevalt haigusseisundist). 

Üks protseduur kestab 45 minutit ja selle aja jooksul kasutab terapeut pea sadat eri võtet, olenevalt kliendi tervislikust olukorrast. Nende hulka kuuluvad ennekõike punktteraapia võtted ja tugev  lihaskoe masseerimine ning SaiTei võtted. Liigeste liigutamine loomulikul ja valutul viisil. Yumeiho on osutunud väga tõhusaks järgmiste haiguslike seisundite korral:  selja-, liigese- ja lihasvalu, diskopaatia, spondülolistees, migreen, erineva pikkusega alajäsemed, valulik menstruatsioon, luu- ja lihaskonna asümmeetria jne.

YUMEIHO® teraapiaseansi hinnad:

Esmane teraapia 65€ (sisaldab ka raamatut "Seljavalu - elustiilihaigus")

Korduvteraapia 60€

Laps 7-14 aastane (25 minutit) 30 €

Broneeri endale aeg janika@tet.ee

Küsimuste korral jäta e-mailile enda telefon ja ma helistan tagasi.

Klient on kogu seansi matil riietes - pikad püksid, särk ja sokid tuleks kliendil teraapiasse tulles kaasa võtta või eelnevalt  juba selga panna.

   Kellele teraapiat soovitame: 

  •        kui teil on rühihäired;

  •        kui teil on pea-, kaela-, selja,- jala-, puusavalud;

  •        kui teil on liigeste- ja lihasvalud;

  •        kui teil on valulik menstruatsioon;

  •        soovite lõõgastust ja kerget enesetunnet.

   Kellele teraapia sobib? 

  •    Lastele alates 7. eluaastast

  •    Täiskasvanutele v.a. rasedatele ja kuni 6 kuud peale sünnitust, operatsiooni või traumat

   Mida on hea teada teraapia kohta?

  •    Enne teraapiasse tulekut ei soovitata süüa.

  •    Selga panna pikad mugavad riided (pikad püksid, pika varrukaga pluus, sokid).

  •    Pärast teraapiat on hea juua palju vett ja puhata rahulikult.

  •    Pärast seanssi 24 tunni jooksul tuleks vältida füüsilist pingutust, treeninguid ja kuuma sauna .

  •    Kuni 24 tunni jooksul pärast teraapiat võib esineda peapööritust või peavalu, mis tavaliselt mööduvad 36 tunni jooksul. Need on täiesti normaalsed kehareaktsioonid.  


YUMEIHO® olemus: Yumeiho tugineb asjaolule, et rohkem kui 80% inimeste vaagen on olnud sünnist saadik vales asendis. Üks niudeluu asetseb kõrgemal kui teine. Kõrgema niudeluu pool asuv jäse on selle võrra lühem. Selle kehapoole vereringe on häiritud ja kehapool seetõttu nõrgem. Pikem ja tugevam jalg võtab suurema osa keharaskusest enda kanda. Selline olukord põhjustab raskust kandva jala väsimise. Puusaliiges nihkub aegamisi ettepoole ja keskele. Jäsemete pikkus ühtlustub ja kunagine pikem jalg muutub samuti lühemaks. Niudeluid läbiv joon ei ole horisontaalne. Lülisammas kõverdub selle kehapoole suunas, kus asub lühem jalg. Siluett nihutab keharaskust teises suunas. Lülisammas paindub ja moodustab kaare, algab funktsionaalne skolioos. Keharaskuse mõjul kaar muudkui suureneb. Lülisammas kõverdub teises suunas ja see põhjustab teise kaare tekke esimese kohale. Lülisamba kahe kaare moodustumine viitab, et alguse on saanud struktuurne skolioos. Raskuse ebaühtlase jaotumise tõttu nihkuvad kõhrkettad selgroolülide vahelt välja. Kui ketas vajutab närvile, põhjustab see valu ja häirib siseelundite talitlust. Lülisamba liigeste degenereerumine jätkub ja põhjustab degeneratiivseid muutusi. Peaaegu ükski lihas ega liiges ei tööta õigesti, mis tekitab omakorda pöördumatuid kahjustusi. Tule ja anna oma kehale jälle õige asend ja naudi Yumiho teraapiat. Broneeri endale aeg tet@tet.ee