KVANTMASSAŽ

Kvantmassaž – „Sina ise oled oma keha ja hinge tervendaja“

Väga sügavlõõgastav massaaž. Elujõu suunamine ja aktiveerimine kehas. Allasurutud emotsioonidest vabanemine.  Sügav rahutus, ärevushäired, stress, depressioon, asjade pidev ebaõnnestumine, suhteprobleemid, emotsionaalne tujude kõikumine, unetus. Sellest kõigest võid saada leevendust ja abi kvantmassaažiga.

Emotsionaalne mälu - Kuigi me näeme peeglist ainult ühte nendest - füüsilist keha - , on iga inimese loomulikuks osaks veel emotsionaalne- ja mentaalne keha, ning teadlikkus ja "mina olen". Kui emotsionaalne mälu on haiget saanud, siis tihti on see nii allasurutud, et meie füüsiline keha hakkab end valudega märku andma.

Kvantmassaž põhineb teoorial, et inimkehas on energiaskeem, mis moodustab võrgustiku või mustri, mida keha enda tervendamiseks kasutab. See on eluenergia muster, mis annab jõudu keha kõikidele erinevatele füsioloogilistele funktsioonidele. Asjade loomuliku käigu puhul parandab põhimuster, mis asub sügaval alateadvuses, moondunud või blokeerinud energiavoo ning seejärel saab toimuda paranemine. Kvantmassaž aitab selliseid energiakoguseid vabastada ja tasakaalustada nende voogu, et saaks toimuda loomulik paranemine ja energiakeha tasakaalustamine.

Lihtsa massaažitehnikaga suunatakse energia jalgadest läbi tuharate mööda selga kaelani. Erilist tähelepanu pööratakse peamassažile, mis aitab meie meeli vabastada ja lõdvestada. Järgnevad uuesti jalad, käed ja lõpuks kõht. Kogu protsess on väga väga lõdvestav.

Massaaži seanss kestab kokku 1,5 h , massaaži osa sellest 1 h, enne massaaži konsultatsioon ja pärast massaaži väike lõdvestav uinak . Klient on põrandal, tekkide ja linade sees. Massaaž on rohke õliga ja väga õrn ning pindmine. Oluline on tunda end hästi mugavalt ja vabalt, et energia saaks liikuda. Pärast seanssi on soovitatav võtta enda jaoks veel endaga olemise aega. Võimalusel mitte naasta tööle vaid minna koju või lubada endale jalutuskäik.

Ühe KVANTMASSAAŽI seansi hind on 65€


Kellele soovitame?

Kui esineb rahutus, ärevushäired, emotsioonide kõikumine

Tunned stressi või depressiooni

Kui on pidev unetus

Suhteprobleemid ja kõik tundub ebaõnnestuvat


Mida on hea teada?

Massaaž algab konsultatsiooniga, millele järgneb 60 minutiline massaaž ja järgneb lõdvestav uinak.

Massaaži tehakse põrandal tekkide ja linade sees (kasutatakse rohkelt õli).

Massaaž on pindmine, sügavalt lõdvestav, et energiad hakkaksid liikuma.

Massaaži järel on soovitav võtta vaba aega iseenda ja oma mõtetega olemiseks (nt jalutuskäik looduses).

Rahulolu ja tasakaalu sinu meeltesse - kohtumiseni – Janika